2021 YKS 2. Ek Yerleştirme ile Üniversitemize Yerleşen Öğrencilerin Kayıt İşlemleri

26 Ekim 2021, Salı 2927

Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversitemizi tercih ederek bir yükseköğretim programına yerleştiğiniz için sizleri tebrik eder, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz. Kayıt sırasında ve sonrasında sizlere yardımcı olacak işlemlerin özeti aşağıya çıkarılmıştır.

* E-kayıt yaptırmak isteyen adaylar, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının e-devlet kapısı üzerinden sunduğu "Üniversite E-Kayıt" uygulamasını tıklayarak, https://www.turkiye.gov.tr/yok-universite-ekayit adresi üzerinden  26-31 Ekim 2021 saat 23:59'a kadar elektronik kayıt işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

* Herhangi bir nedenle E-Kayıt yapamadığı için Üniversitemize gelerek kayıt yaptıracak öğrencilerin kayıtları için akademik birimlere ayrıca bir gün ayrılmamış olup, 26 Ekim - 01 Kasım 2021 tarihleri arası mesai saatleri içinde (Saat 08:00-17:00) tüm Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarına yerleşen öğrenciler yerleştikleri programa ait aşağıdaki kayıt yerleri ve adresleri belirtilen yerde kayıt yaptırabilecektir.

  2. Ek Yerleştirme ile kayıt olan öğrenciler ders kayıtlarını  26 Ekim - 05 Kasım 2021 tarihleri  arasında yapacaklardır. Ders Kayıt için TIKLAYINIZ

 Kayıt işlemleri ve E-Kayıt Hakkında Açıklamalar için TIKLAYINIZ..
 Kayıt Yerleri ve Adresleri İçin TIKLAYINIZ...
 Katkı Payı/Öğrenim Ücreti (Harç) Miktarları  İçin  TIKLAYINIZ...
 Barınma, Seyahat ve Diğer Faydalı Telefon Bilgileri İçin TIKLAYINIZ...
 E-Kayıt Kullanım Kılavuzu İçin TIKLAYINIZ...
 E-Kayıt için TIKLAYINIZ...
Kariyer Merkezi ve Yetenek Kapısı Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ...